Zdravie, šťastie, vitalita, Láska...

     Na  stránke  venovanej zdravému  štýlu  si  môžte prečítať niečo o našom sortimente v predajni.  Nie je možné, aby sme sem dali všetko, čo máme a čomu sa v oblasti zdravia venujeme.  Je za nami  skúsenosť 25 rokov hľadania, nachádzania, skúšania i overovania.  Ale dať to na papier či web chce more času a dnes sa ani všetko uverejniť nedá, takže osobne určite :-).             Aspoň stručne sú tu jednotlivé informácie rozdelené do oblastí, kde sú aj fotografie. Keď si na ne kliknete, dostanete sa k informácii.
Ak sa však chcete dozvedieť viac, ste srdečne vítaní...
Ak máte záujem objednať si akýkoľvek druh nášho tovaru,   objednať  sa  na  poradenstvo,  chcete  osobnú mandalu alebo obraz, stačí,  ak nám to napíšete cez formulár tu vpravo, alebo na mail.

  

Napíšte nám :-)

Postupne budú dopĺňané texty pod tlačítka Viac.... len je toho veľmi veľa,  čo  treba  popísať a času pomenej :-)... Ďakujeme za trpezlivosť.

     Mandaly
  5 pre Život
  Gély zdravia
    Parfémy
 Sibír / Altaj
    Esencie
    Eko doma

     V ponuke  máme  mandaly  na  plátne, skle i kompozite, obrazy  akrylom na plátne,  pomaľo-vané hrnčeky, svietniky, poháriky, prívesky.    K mandalám  je  vyhotovený  aj  rozbor  osobnosti a zdravia podľa piatich živlov.                                                                                                                           Mandala  pochádza  zo  staroindického  obradného jazyka sanskrtu a znamená kruh, मण्डल , oblúk či magický oblúk. Je v svojej podstate a najužšom význame kruhový obrazec so stredom, okolo ktorého sú viac či menej symetricky usporiadané určité tvary. Mandala je však aj ...

     Táto oblasť  je  pre  tých,  ktorí  sa  zaujímajú o zdravý život, o to čo pijú, jedia,  dýchajú, dávajú na seba,  ako  vidia,  či  majú  zdravotné  problémy  a  potrebujú  sa  vyliečiť,  chcú  zabezpečiť  seba  alebo svoje deti či blízkych  a  ešte   omnoho  viac.   Do   niekoľkých   riadkov  sa  tu  nedajú  zhrnúť  potrebné informácie,  preto  budeme  postupne  uverejňovať  spracované  materiály  pod  tlačítkom Viac..., na blogu, či FB stránke.  Alebo  príďte  osobne a uvidíte, vyskúšate, porozprávame sa :-).

     Vynikajúce gély všemožných chutí a účinkov. Aloe Vera gel či už čistý, s vitamínom C, hroznom či Acai, tekutý kolagén na kĺby i vrásky, višňový gel na upokojenie organizmu, proti vyčerpanosti a na celkovú duševnú pohodu,  pomarančový gel  so  schizandrou  na  energiu  pre  CNS  na  náročný fyzický i psychický výkon. Sú po kusoch, týždennej i mesačnej dávke.                                                            Ďalším unikátom pre zdravie a krásu je morská riasa Laminaria japonica vo forme gélu, ktorú ruskí vedci po 3 rokoch skúšok dostali do živej formy,  čím  je  jej  využiteľnosť  v  našom  organizme  94 %. Všetko sú prírodné  špecializované  a  dietetické  produkty  terapeutickej  výživy.  Ďalší  gél  je na obnovu  chrupaviek  a  kĺbovKozmetika  je  len  prírodná, pričom uchováva čo najviac liečivých síl rastliniek, ale i vodu v nich obsiahnutú.  Nenájdete tu žiadne syntetické látky.

    Vôňa  je  odpradávna  silnou  emóciu.   Aj  po  rokoch,  keď  zacítime  známu  vôňu,  okamžite  nám pripomenie pocit. Možno si hneď nespomenieme na situáciu, ale pocit určite. Vtedy sa nám v duchu vybaví   objímajúca  mama,  prvá  pusa či najlepšia sestra či brat na svete.                                             Parfumy  v  našej  čajovni  sú   vyrobené  s  dôrazom  na  najvyššiu  možnú  kvalitu  s  garantovaným obsahom  20%  vonných esencií - éterických olejov, exkluzívne dodávaných jedným z popredných svetových  producentov  pre  privátne  značky  spoločnosti  SELUZ,  čo zaručuje že sa tieto vône radia k elite medzi parfumami.  Výroba  je  certifikovaná  GMP -  Good  Manufacturing Practice,  ISO 9001 -2008 a je pod neustálou kontrolou podľa najprísnejších predpisov a noriem.                                                 

    Sibírske a altajské zdravie sú úžasné dary, z ktorých môžete načerpať silu z prírodných produktov pre zlepšenie kvality života. VSTÚPTE DO NOVÉHO, LEPŠIEHO ŽIVOTA!                                                    Sila sibírskej prírody  dokáže zmeniť kvalitu vášho života. Za 22 rokov rozvoja je v ponuke viac ako 250 druhov biologicky aktívnych doplnkov stravy, ako aj prípravkov pre krásu.                                                     Nikde na svete nie je toľko pôvodných lesov, horských oblastí a stepí.  Rastú tu  svojou  čistotou a silou jedinečné byliny; tá sila, ktorá im pomáha k prežitiu v tejto drsnej klíme je aj neoddeliteľnou  súčasťou ponúkaných  produktov.    Našim  cieľom  je   ZLEPŠENIE  VÁŠHO  ŽITIA  aj  ŽIVOTA  CELEJ  VAŠEJ RODINY,   PRI   ZACHOVANÍ  PRIRODZENEJ  KRÁSY   zo   Sibíri,   jednej   z  doteraz civilizáciou  NEDOTKNUTÝCH OBLASTÍ PLANÉTY.

 

     Esencie, esenciálne oleje, elixíry života a dlhovekosti... To všetko sú úžasní pomocníci. Z hlboka sa nadýchnite a vdychujte úžasné esenciálne oleje a ich zmesi, ktoré vám pripravia zmyslové zážitky na oživenie tela i mysle. Príďte si nacítiť ten svoj zo stovky olejov,  s  ktorými  pracujem  už  od  roku 2013 rokov. A sú jedinečné a naozaj úžasné a účinné. V ponuke máme aj rôzne elixíry, či už na doplnenie jin esencie do všetkých orgánov, alebo zlatý, strieborný, malachitový... Mňam.

      Čistý domov  =  zdravie a pohoda.  Najvyšší dôraz na kompletný sortiment je  kladený  na max bezpečnosť, ekológiu i úspornosť a ich  pohodlné  používanie a  radí  sa  tak  medzi  najkvalitnejšie a najbezpečnejšie produkty svojho  druhu  na  svete.   V  ponuke  je  od  viacúčelového  čistiaceho prostriedku, koncentrátu na okná a sklo, cez kuchyňu a umývačku, kúpeľňu a práčku až po nábytok a domáce interiérové parfémy.

 

Miroslav Hrabica:               Děkuji
Děkuji Ti i za to, co dneska ješt
ě nemám,
děkuji, že mně odpouštíš, když se hloupě hněvám.
Děkuji Ti za naději, kterou mně dennodenně dáváš,
děkuji, že každé ráno se mnou a se sluníčkem vstáváš.
Děkuji, že mně před spánkem konejšivě hladíš,
Děkuji, že mně v náruč svou vytrvale převelice vábíš.
Děkuji Ti, Ježíši, že mohu býti Tvůj,
Děkuji a prosím Tě: „Stále při nás stůj.“

         Medica mente, non medicamente.               Lieč s rozumom, nie liekmi.

                                                                                               Hippokrates

Niečo o mne

        V deň, keď mal môj trojmesačný syn prvý zápal pľúc,  skončili sme v nemocnici a nasadili mu antibiotiká, vtedy som si povedala, že sa budem snažiť, aby to boli jeho prvé a posledné lieky. Od toho dňa ubehlo už 25 rokov, pribudli k nemu dve sestry a obrovské poznanie,  že  keď človek chce, tak sa naozaj dá všetko :-).   Antibiotiká  sa  nám  síce úplne nevyhli,  ale môžem ich spočítať snáď na jednej ruke :-).  A tak som sa dostala na cestu hľadania a objavovania všetkého vynikajúceho, úžasného, prírodného a zdravého pre život. Do cesty mi prichádzali a dodnes mám to šťastie, že prichádzajú - úžasní  ľudia,  učitelia, priatelia,  ktorí mi dali neskutočne veľa.  Keďže som sa celých 25 rokov venovala  hľadaniu i učeniu alternatívnych metód pre zdravý život, pred viac ako 10 rokmi som  zmenila definitívne profesiu a svoj koníček som povýšila na svoju prácu. Rady by som odovzdala ľuďom to, čo som sa za tie roky naučila.

      Moja priateľka Jarka je podobne zmýšľajúca a hľadajúca ako ja, vedela o niečom úžasnom a priznám sa, nie a nie ma  presvedčiť,  tvrdošijne  som  odmietala  akékoľvek  možné  stretnutia  v jednej  firme.  Napriek  tomu,  že  sa  roky  zaoberám  aj  hľadaním  prírodných  doplnkov  v  oblasti  zdravého  životného  štýlu,  stravy  či výživových prípravkov, ktoré  dokážu posilniť  prirodzené  samoliečebné schopnosti nášho organizmu,  mala to so mnou ťažké... Ale ďakujem jej za vytrvalosť, že to so mnou nevzdala. Vedela, že raz nastane ten deň, kedy pochopím. Ostatne ako my všetci. Najťažšie je, myslím, zvládnuť situáciu, keď máte strach,  starosti či obavy o blízkeho človeka a on vás nepočúva, zaryto si trvá na svojom a nie je ochotný  ani  pripustiť  inú  myšlienku,  ani jej dať šancu a vy viete, že mu môžete pomôcť. Každý máme však svoj čas... na všetko.

    Poradenstvo v oblasti zdravia a zdravšieho životného štýlu je však náročnejšie, ako som si kedy myslela. Nielen, že je to neustále štúdium a vzdelávanie sa,  ale  my  ľudia  sme  zvláštne,  aj keď nádherné  bytosti.  Keď  nám  je dobre, o prevencii nechceme ani počuť a keď nám je zle, utekáme rýchlo kúpiť nejakú tabletku...   Pretože nechceme vnímať signály tela, že sa niečo deje,  že  niečo  nerobíme  celkom  v  súlade a aj keď  dostaneme pomocnú ruku,  zrazu   zistíme,  že  treba  pre  seba  aj  niečo  urobiť...  a  to  sa  nám   častokrát nepozdáva.   Nechce  sa  nám  zmeniť ani zaužívaný spôsob života...:-)  Alebo keď nie som zdravá najlepšie hneď či najneskôr druhý deň, tak to nefunguje.  Nič to, že som si  zbierala  chorobu  niekoľko  -  aj  desiatok  rokov.   Chceme  zázraky  na  počkanie a nemožné do troch dní... :-).  Ale nie vždy je to tak.  Pomaly  sa meníme a začíname si stále viac uvedomovať našu cenu, zdravie a aký máme príbytok pre našu dušu. Že aj telo a aj duša potrebujú svoje.

      Na  našom  trhu  je  už  more  dostupných  zázračných  a určite 100% účinných prípravkov, z ktorých budeme zaručene zdraví, mladí, žiadaní, krásni...  Má to jeden háčik.  Treba si vedieť naozaj veľmi dobre vybrať...  A nenechať sa obabrať.  Som typ človeka, čo všetko najskôr na sebe otestuje a  až potom to viem odporučiť.   Preto  to,  čo  vravím, odporúčam zo srdca, z  presvedčenia  a  skúseností.  Keď  som  sa  prvýkrát  stretla  s  informáciou,  že  je  na  trhu  veľmi  účinná  prírodná  látka zakomponovaná v káve, čaji, čokoláde či cukríkoch, bola som nadšená jednoduchosťou a genialitou tejto myšlienky.  Pitie kávy a čaju je pre väčšinu z nás príjemný každodenný rituál, na ktorý sa tešíme a samozrejme ho nezabúdame absolvovať.  Stačí, aby sme aspoň vymenili štandardný čaj alebo kávu, čo pijeme, za tú svoju :-). A už po krátkom čase zistíme pozitívne zmeny zázračných bylín ako maca, ženšen či ospevovaná reishi, ktorá bola do nedávna výsadou len cisára a dnes  ju nielen v Číne a Japonsku považujú za kráľovnú všetkých bylín a oficiálne doporučujú ako liek.  Keď opomeniem klasické výživové doplnky, z ktorými pracujem aj ja, tak jednoducho len pitím zdravej kávy a čaju, môžeme pre seba urobiť  obrovský  krok  ku  zdraviu  a  k  prevencii.    Tí,  ktorí  zostaneme  zdravým  nápojom  verní a budeme ich pravidelne piť, pocítime   na   sebe radikálne zmeny a zásadné ozdravenie organizmu. Navyše ma nesmierne  teší aj fakt,   že cena takýchto,  blahodarne  pôsobiacich  nápojov, ktoré mám tú česť konzumovať a pracovať s nimi, je prijateľná a dostupná naozaj pre väčšinu z nás.

Som tu pre vás a teším sa na vás, stretnutie s vami a tvorivú spoluprácu.

Pokoj, harmóniu, radosť, vône, relax, oddych a všetko, či si vaše srdce a duša želajú...

                                                                         S láskou a voňavým pohladením vaša Mia

Kontakty

0915/726087 - Mia - objednávky, oslavy, sms...

Na diagnostiku sa treba vopred tlf objednať .                                                                  Ďakujem za pochopenie :-)

cajovna.v.raji@gmail.com                                                                                                           www.relaxia.sk

Siete

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Zdroje foto na stránkach: vlastné, shuterstock, pinterest, pixabay, pexels, wallpaperstock, freeimages, freepic, free stock photos ... a.i.

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok
13:00 - 21:00

Sobota a Nedeľa
15:00 - 21:00

 

Sme otvorení do 21:00, ale na objednávku pre skupinu aj do 23:00

© Copyright Čajovňa v Raji 2018 - 2019